راه های کسب درآمد برای نوجوانان

تو کی هستی که می خوای از راه های کسب درآمد برای نوجوانان بگی؟!

مهدی قدیری هستم. کسی که از ابتدای نوجوانی به درآمد رسید و توانست در این مسیر پول های خیلی زیادی به دست بیاورد. راه های کسب درآمد برای نوجوانان

خیلی خوب یادم است که در سن ۱۳ سالگی در آمد ماهیانه من ۵۰۰ هزار تومان بود و تقریباً به اندازه ی حقوق کارگر پول دریافت می کردم.

به همین دلیل است که میخواهم راه های کسب درآمد برای نوجوانان را به شما آموزش بدم.

امروز نوجوانان سهم بزرگی از بازار کسب و کار اینترنتی را به دست گرفته اند.بیشتر این موضوع به این دلیل است که نوجوانان انگیزه بیشتری برای کار دارد.

نوحوانان

 یک توصیه برادرانه 

تنها راز موفقیت در قرن ۲۱ از نظر من فقط و فقط و فقط مداومت است. اگر دوست دارید در کاری موفق شوید فقط مداومت به خرج بدهید و هیچ وقت ناامید نشوید درست زمانی که فکر می کنید همه چیز به اتمام رسیده است دری باز می شود و سرمایه‌های زیادی را به سمت شما روانه می‌کند. پس مداومت به خرج دهید و ناامید نشوید. 

من از چه راهی کسب درآمد می کردم ؟

آن زمان که من شروع به فعالیت کرده بودند شبکه های مجازی وجود نداشتند و تنها شبکه مجازی موجود یاهو مسنجر بود که از طریق یاهو مسنجر فروش وبسایت را تجربه می‌کردم

 ساخت وب سایت وردپرس نهایتاً در ۱۰ دقیقه امکان پذیر است فقط کافی است که آن را یاد بگیرید. کاری که من کردم همین بود ساخت یک وبسایت وردپرسی را به صورت کامل یاد گرفتم از طریق یاهو مسنجر به مردم پیشنهاد می دادم. از هر ۱۰۰ پیشنهاد یک نفر درخواستم را قبول می کرد.

 امروز می خوام به شما راه های کسب درآمد برای نوجوانان را لیست کنم.

آموزش فتوشاپ ببین

 راه اول – آموزش فتوشاپ

 امروزه مردم به شدت نیازمندند و برای آن بسیار پول می دهند فتوشاپ است.  امروزه جایگاه بسیار خوبی میان مردم دارد و مردم برای کارهای نظیر ساخت عکس ویرایش عکس ساخت لوگو برای بخشی از وب سایت نیاز به آن دارند.

 یادگیری فتوشاپ بسیار لذت بخش و در سرعت پایین رخ می دهد. یعنی شما می توانید با گذاشتن وقت بسیار اندکی روزانه یک ساعت فتوشاپ را در دو ماه به صورت کامل یاد بگیرید.

 اما ممکن است برای شما سوال پیش می آید که وقتی فتوشاپ را یاد گرفتن چطور به کسب در آمد بپردازم!

 سایت های فریلنسری وجود دارند شما در این سایت ثبت نام کنید و � مردم می‌گوید که من ای فتوشاپ هستند و این کار را از دست من بر می آید مردم به این سایت ها می آیند و شما را انتخاب می‌کند و به شما سفارش می‌دهد و پس از دریافت سفارش پول شما را به صورت تمام و کمال پرداخت میکنند. زنی که اصلا نگران نباشید فتوشاپ انقدر گسترده و محبوب است که شما نیازی به سایت های فریلنسری هم ندارید و می توانید راحت با داشتن یک پیج اینستاگرام مشتری جذب کنید.

نیاز این روزهاست

 با فراگیر شدن شبکه های مجازی به خصوص اینستاگرام بسیاری از دخترها و پسرها برای داشتن پیجی با دنبال کننده بیشتر نیاز به ادیتور عکس می باشند کافیست شما فقط با چند تا از این پیچ ها ارتباط بگیرید و مسئولیت ویرایش و ادیت عکس ها را قبول کنید چگونه به راحتی ماهانه یک تا سه میلیون تومان درآمد دارید.

 یا فرض کنید که بتوانید شرکت تجاری وارد مذاکره شوید و تمام بخش طراحی و ویرایش آن شرکت را بر عهده بگیرید این دوره ماهانه ۲ تا ۵ میلیون تومان درآمد دارید.

 ضمن اینکه می توانید به صورت پرسونال برندینگ کار کنید یعنی خودتان برای خودتان یک پیج اینستاگرام وبسایت بزنید از تک تک افراد و شرکت‌ها به صورت جداگانه سفارش دریافت کنید انتخاب کنید اوایل کار درآمد بسیار بالایی ندارد اما بعد از مدتی به درآمد قابل قبول خواهید رسید به دلیل اینکه شما می توانید از تمام قشرهای جامعه مشتری جذب کنید.

بزرگترین دانشگاه جهان

 از کجا آموزش را ببینم؟

 بزرگترین دانشگاه  مجازی دنیا یوتیوب می باشد کافی شما در یوتیوب آموزش فتوشاپ را سرچ کنید و مطمئن باشید که از مقدماتی تا پیشرفته را دریافت خواهید کرد.

 راه های کسب درآمد برای نوجوانان زیاد است.

 این اولین پیشنهاد و راه من

 پیروز موفق و بی نهایت باشید.

 مهدی قدیری 

  1. اشتراک ها: کسب وکار اینترنتی برای دانش آموزان - مهدی قدیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *