چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟

در این مقاله می خواهم به شما آموزش بدهم که چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟

اینستاگرام امروز تبدیل به یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در ایران با ۲۳ میلیون جمعیت می باشد. بزن بریم ببینیم چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم و راهکار برای افزایش فالوور اینستاگرام را یاد بگیریم.

ازهمین‌رو اینستاگرام یکی از بهترین فرصت ها برای درآمد زایی است.

 سوالی که پیش می آید این است که چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟

 راه های زیادی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود دارد اما هر کدام از این راه خوبی ها و بدی های خود را دارد.

خرید فالوور فیک

 راه اول

 اولین راهی که همیشه به ذهن مردم ایران می رسد خرید فالوور فیک میباشد.

 شما با خرید فالوور فیک شاید ویترین پیج خود را زیبا کنید اما نمی توانید تاثیری در فروش محصولات و خدمات خود داشته باشید.

 جدیداً اینستاگرام به راحتی فالوور فیک را تشخیص داده و پیج شما را بن یا شادوبن میکند. 

در اینستاگرام چیز مهمی به نام اینگیجمنت وجود دارد.  اینگیجمنت به این صورت می باشد که پیج شما را به صورت کامل بررسی می کند و میزان فالوور شما با تعاملی که پیج شما وجود دارد را بررسی کرده و در صورت مغایرت پیج شما را بی ارزش خطاب می کند.

 زمانی که شما فالوور فکر می خرید تعداد لایک ها و ویو پست های شما به شدت پایین است و اینستاگرام متوجه این موضوع می شود نه تنها این موضوع کمک به رشد شما نمی کند بلکه اینستاگرام‌پست های شما را حتی به مخاطبین واقعی شما هم نشان نمی دهد. پس به شما توصیه می‌کنم که اگر پیجی برای درآمدزایی دارید از فالوور فیک استفاده نکنید زیرا به هیچ دردی نمی خورد.

شرکت در کمپین های تبلیغاتی

 راه دوم

 شرکت در کمپین های تبلیغاتی

 جدیدترین یک سری مسابقات تبلیغاتی در اینستاگرام راه اندازی شده اند که این مسابقات بدین صورت میباشد که مبلغی از شما به عنوان اسپانسرینگ دریافت میشود و  در قبال آن پیجی که کار تبلیغات را انجام می دهد به مخاطبین خود می گوید که شما را فالو کند تا در مسابقه شرکت کنند. برفرض مثال ۶۰ هزار نفر شما را فالو میکند. اشکال بزرگی که در این کمپین ها وجود دارد این است که بعد از اتمام قرعه کشی و اهدای جوایز مردم شما را آنفالو می‌کنند و دیگر ارزشی برای پژوهش ما قائل نمی‌شوند.

در صورتی که در این کمپین های تبلیغاتی شرکت کنید و محتوای بسیار ارزشمند و ناب تولید کنید می‌توان گفت ممکن است بتوانید مقداری از فالوورها را برای خود نگه دارید در غیر این صورت تمام فالوورها ریزش خواهند کرد و اینگیجمنت پیج شما بیش از پیش پایین خواهد آمد.

تبلیغات گسترده

 راه سوم

 تبلیغات گسترده

 این راه به نسبت دو راه قبل بسیار ارزشمند و بهتر می باشد به دلیل اینکه پیج های مختلف از جمله اینفلوئنسرها پیج شما را به صورت کامل تبلیغ می‌کنند و شما را تگ می کنند تا مردم و مخاطبین شما را فالو کنند. 

 اما ایراد تبلیغات گسترده چیست؟

ایراد  تبلیغات گسترده اینجاست که شاید پیج شما و محتوای شما با اینفلوئنسرها جور نباشد. بر فرض مثال من کار آموزش می کنم و در صورتی که در پیج اینفلوئنسرهای فان و کمدین تبلیغات کنم تقریبا می‌توان گفت مخاطب هدف را جذب نمی کنم و نمی توانم به فروش محصولات هم برسم.

محتوای جذاب و مفید

راه چهارم و بهترین راه

 از نظر من بهترین راه تولید محتوای جذاب و مفید و ارزشمند می باشد. به این دلیل که اینستاگرام به شدت به روی محتوا ارزش قائل است. 

 در صورتی که شما محتوای ارزشمند و مردم ارائه دهید مردم محتوای شما را برای دوستان خود ارسال می‌کنند  و همین موضوع باعث می‌شود که پیج شما به سرعت رشد کند.

 مطمئنا هر کسی در هر صنفی و یا هر محصول و خدماتی که داشته باشد می‌تواند یک محتوای ارزشمند و خلاق تولید کند.

محتوای خلاقانه

با محتوای خلاق چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟

اصلا چه محتوایی خلاق و مفید است ؟

در حال حاضر چیزی که در اینستاگرام بسیار محبوب می باشد محتوای ویدئویی است.

 به دلیل اینکه استراتژی های اینستاگرام به سمت پخش ویدئو و شبیه سازی از یوتیوب می باشد بنابراین شما می توانید با تهیه و تولید محتوای خلاق ویدئویی به سرعت افزایش فالوور داشته باشید و فالوور زیاد کنید.

یک راهکار بمب

همیشه تقلید از بهترین نمونه‌های خارجی می‌تواند به شما بسیار کمک کنند برفرض مثال نگاهی به دیجی کالا بیندازید که از روی آمازون تقلید کرده است یا نگاهی به اسنپ بیندازید که از روی اوبرتقلید کرده است.

کار آغلان اینستا زمانی که شخصی و شرکتی سالیان سال راهی را پیش برد و نتیجه گرفته ما از همان راه استفاده کنیم تا اینکه بخواهیم راه دیگری را تجربه کنیم و آزمون خطایی انجام بدهیم.

پس توصیه من به شما این است که نمونه کار خود و یا نمونه محصول خود را در یوتیوب سرچ کنید تا ببینید چه اشخاصی قدرتمند در حال فعالیت هستند و از آنها تقلید کنید تا خلاقیت شما دو چندان شود.

 البته منظور من از تقلید این جان این نیست که یک به یک کارهای آنها را انجام بدهید منظور من این است که از آن ها ایده بگیرید تا بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید و فالوور افزایش دهید.

 پس احتمالاً تا به اینجا متوجه شده که چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم؟

هشتگ گذاری

یکی از مهمترین نکات

 یکی از ارزشمندترین کارها گذاشتن هشتگ زیر پست های خود می باشد.

 شما می توانید با گذاشتن هشتگ های مرتبط فالوور اینستاگرام خود را افزایش بدهید.

 زمانی که شما هشتگ می گذارید دقیقا مخاطب هدف خود را جذب می کنید به دلیل اینکه مخاطب در اینستاگرام دقیقا عین آن ۸هشتگ را سرچ کرده و به پیج شما آمده است.

پس هشتگ گذاری را فراموش نکنید.

پیروز، موفق و بی نهایت باشید.

مهدی قدیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *