کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت در منزل

بدون مقدمه و بدون هیچ توضیحی بلافاصله می خوام ببرمتون سر اصل مطلب یعنی کسب درآمد از طریق اینترنت این که چطوری از محصولات و یا خدماتمون کسب درآمد کنیم. اونم در منزل!

کسب درآمد از طریق اینترنت

هیچ انسانی وجود نداره که بگه من محصول و یا خدماتی ندارم .

این حرف به شدت اشتباه شما به هر حال اگر هیچ محصولی هم نداشته باشید

میتونید چیزی رو که بلدید را آموزش بدید

 آموزش دادن یک نوع خدمات است.

 و شاید اینکه شما یک محصول داشته باشید

و نیاز داشته باشید که این محصول خودتون رو به راحتی در فضای مجازی بفروشید.

 از اونجایی که دنیای اینترنت یک دنیای بسیار وسیع هست
شما میتوانید محصول و یا خدمات خودتون رو در سریع ترین زمان
و به بهترین شکل بفروشید اما نیاز به یک فرمول دقیق و حساب شده برای فروش دارید.
فرمول معارفه محصول

 چرا به این فرمول نیاز دارم؟

 به دلیل اینکه این فقط شما نیستید که قصد کسب درآمد از طریق اینترنت رو دارید
و بسیاری از انسانها و هم وطنان خودتون ممکنه که محصولی مشابه محصول شما را داشته باشند
که قصد فروش اینترنتی آن را دارند.

وجه تمایز شما با این اشخاص داشتن یک فرمول فروش حساب شده و دقیق و معتبر است.

 من اگر مشتری محصول شما باشم باید یک وجه تمایز از شما ببینم که قانع بشم

از شما خرید کنم، نه از رقیب تون پس ابتدا باید بررسی کنیم

و ببینیم که وجه تمایز شما با فروشنده دیگه چیه؟

طرز فکر فروش

 بررسی وجه تمایز ها

 طرز فکر یک فروشنده معمولی اینه که  من ابتدا باید پول را دریافت کنم و سپس جنس را تحویل بدهم اما طرز فکر یک مشتری این است که ای کاش میشد اول جنس را تحویل می گرفتم وآن را تست می کردم و بعد پول رو واریز می کردم

حالا شما ببینید آیا می توانید محصول و یا خدمات خودتون رو به صورتی بفروشید که ابتدا محصول و یا خدمات را به شخص ارائه کنید و مهلت تست بدید و در نهایت پول دریافت کنید؟

ایمان به محصول یا خدمات

یعنی اگر شما به محصول خودتون ایمان داشته باشید

که این محصول میتونه زندگی مشتری را عوض کنه ویا این محصول می تونه به زندگی مشتری تونه کمک کنه ؟

برای تهیه محصول طرز فکر در فروش اینجا کلیک کنید

 این ایمان رو خودتون به محصول و یا خدمات خودتون داشته باشید اون موقع است که به راحتی میتونید این طرز فکر را داشته باشید ویک وجه تمایز را در کارخود به وجود بیارید.

 اما ممکن است که محصول و یا خدمات شما قابلیت اینگونه عرضه رو نداشته باشه. هیچ اشکالی نداره شما می تونید از راه دیگه ای به نام گارانتی بازگشت وجه استفاده کنید.

 برعکس فروشگاه‌های سنتی و به درد نخوری که توی مغازه شون می نویسند محصول فروخته شده پس گرفته نمی شود! شما بنویسید محصول فروخته شده بدون هیچ قید و شرطی پس گرفته می شود شاید در نگاه اول فکر کنید کهمحصول که اینجوری دارم میفروشم شخص میاد میخره و بعد از مدتی پس میدهد یا استفاده می‌کند و پس میدهد! در حالی که باید بهتون بگم که این طرز فکر کاملا اشتباه است!.

 طبق بررسی‌ها و تست هایی که خودمون روی کسب و کارهای مختلف و حتی کسب و کار خودمان انجام دادیم این است که شما زمانی که محصول و یا خدماتی را با گارانتی بازگشت وجه عرضه می کنید فروش شما را حداقل ۵ برابر می کند و در کنار رشد صعودی فروش شما ممکن است که دو یا سه نفر درخواست بازگشت وجه بدهند که کاملاً صرفه اقتصادی دارد.

 سومین وجه تمایز که می توانید داشته باشید این است که شما خدمات پشتیبانی پس از فروش ایجاد کنید.

 بر فرض مثال  ما در دوره هایی که داریم و محصولاتی که به فروش می رسانیم حداقل ۲۱ روز پشتیبانی توسط خود مدرس را برای خریداران فراهم کردیم. دلیل این کار ما این است که شخص به راحتی بتواند به محصول و خدمات ما اعتماد کند. مشتری ما به راحتی اعتماد می‌کند و محصول را خریداری می‌کند بدون اینکه نگرانی از این داشته باشد که سوالی یا ابهامی از محصول یا خدمات برایش پیش بیاید.

اهمیت بسته بندی

وجه تمایز بعدی می تواند وجه تمایز ساده‌ای به نام بسته بندی باشد.

اشتباه نکنید اما بسته بندی یکی از مهمترین وجه تمایز هایی است که در حال حاضر وجود دارد به دلیل اینکه بسیاری از شرکت‌ها بسیاری از اشخاصی که محصول را می‌فروشند به بسته‌بندی خودشان توجهی نمی‌کند. 

ما اومدیم و این موضوع را تست کردیم که بسته بندی شکیل آیا می تواند افزایش فروش برای ما بیاورد یا خیر؟

 این موضوع را در فروشگاهی که گارد و گلس میفروخت تست کردیم . زمانی که بسته بندی شکیل برای فروشگاه در نظر گرفتیم و داخل بسته‌بندی یکسری استیکر ها گذاشتیم مشتری ها بسیار وفادار تر شدند و فروش محصولات ما به شدت افزایش پیدا کرد. اینگونه می توان به هدف کسب درآمد از طریق اینترنت در منزل رسید.

 پس بسته‌بندی امر مهمی است که متاسفانه مردم ایران آن را فراموش کردند مردم به دنبال چیزهای شکیل هستند نه دنبال چیزهایی که شکیل نباشند ولی بهترین باشد!!! ( جمله سنگین بود دوباره بخونش!)

آیا فروش محصول و یا خدمات در اینترنت کار آسان است؟

کسب درآمد از اینترنت کار آسانی است اما  در صورتی که شما بدانید که چطور می توانید یک فروش منطقی و درست داشته باشید.

 کسی که ندونه چطور باید از فضای مجازی به درستی کسب درآمد کنه، هیچ وقت رشد نمیکنه ، شاید در کوتاه مدت یک درآمد اندک برسه اما در بلند مدت مشتریان خودش رو از دست میده و نمی تونه درآمد بالایی از اینترنت کسب کند.

چطور کسب درآمد کنیم؟!

 پس چطور باید درآمد کسب کنیم؟

به نظر من بازنده ترین افراد کسانی هستند که محصول و خدمات خودشون رو بلافاصله و بدون هیچ مقدمه و توضیح عرضه می‌کنند.

 این افراد معمولاً نمی تونند محصول خودشان را در طولانی مدت بفروشند و فقط توی کوتاه مدت شاید یک یا دو نفر از آنها خرید کنند یا اشخاصی را میبینم توی پیج اینستاگرام خودشون محصولات شون رو پشت سر هم قطاری می‌گذارند و توقع فروش دارند .

این افراد هم نمیتونن محصولات خودشان را در طولانی مدت بفروشند به دلیل اینکه کسب درآمد از اینترنت نیازمند یک هوش اقتصادی و نیازمند یک اعتماد از سوی مشتری می باشد.

به دلیل اینکه فرهنگ خرید اینترنتی هنوز در ایران به درستی جا نیوفتاده، فروش اینترنتی نیاز به اعتماد سازی دارد و می خواهم برای این اعتماد سازی هم به شما یک فرمول درجه یک بدهم.

یکی از اشتباهات بزرگ فروشگاه اینترنتی را قطعاً دیدید که میان محصولات خودشون رو پشت سر هم و بدون هیچ اعتمادسازی قرار می دهد.

 اما فرمول ما ازاین قراره که شما برای اینکه یک محصول خودتون رو ارائه بدید ابتدا باید یک مقدمه فوق‌العاده آماده کنید از اینکه به صورت کامل محصول خودتون رو رونمایی کنید. توجه کنید که منظور من این نیست که محصول خودتون رو نشون بدید. فقط باید ایجاد نیاز اولیه رو انجام بدید و هیچ حرفی از محصول و یا خدمات خودتون نزنید.

 بر فرض مثال من می خواهم یک دوره کسب درآمد از اینترنت راه اندازی کنم. برای این کار ابتدا به عنوان یک پیش مقدمه یک پست اینستاگرامی درست می کنم و می نویسم که در این روزهای سخت و بحران چه راه هایی برای کسب درآمد میشناسید؟ منتظر می شوم که مردم به مشارکت در این پست بپردازند و نظرات خودشون رو بگویند.

 یک روز بعد پست دیگری منتشر می کنم و توی این پست می نویسم : کسب درآمد از اینترنت یکی از راه‌های درآمدی در شرایط بحران می باشد آیا شما  این راه را می شناسید؟

روز بعد

 و روز بعد پست جدید منتشر می کنم و تو این پست می نویسم که محصول کسب درآمد از اینترنت در منزل توسط مهدی قدیری تهیه و آماده شده است.

 یعنی من سه روز قبل از اینکه محصول خودم را رونمایی کنم به صورت کامل ایجاد نیازرا در مشتری انجام دادم و مشتری تا حدودی با محصول من از قبل آشنا شده بود و می توان گفت تقریبا مشتری آماده دریافت هم چنین محصولی شده است.

 اما این هم کافی نیست به دلیل اینکه مشتری اطلاعات کافی راجع به محصول من ندارد و شاید تبلیغ نویسی خوبی برای محصول انجام نداده باشم پس یکی دیگر از نکات مهم در کسب درآمد از اینترنت تبلیغ نویسی است.

 تبلیغ نویسی ما باید به صورتی باشد که مشتری به صورت کامل قانع شود که چرا این محصول به درد او می‌خورد و اینکه چرا باید این محصول را تهیه کند؟

 یک نکته برادرانه

 مشتری باید از بین انتخاب محصول شما و خرید یک پفک انتخاب کند که محصول شما را تهیه کند!!! 

 حالا خودتان برای خودتان بنویسید که چرا باید مشتری از بین یک محصول و یا یک خدمات با یک نیاز دیگرش مثل پفک، محصول شما را انتخاب کند؟

 اگر خودتان به این سوال پاسخ دادید پس می‌توان گفت شاید مشتری شما هم  قانع شود.

 تا اینجای کار به صورت کامل متوجه شدید که ابتدا باید وجه تمایز خودتان را مشخص کنید اگر همین الان شما وجه تمایزتان مشخص نباشد اصلا نمی تونید به این سوال پاسخ بدهد که چرا مشتری باید از شما خرید کند.

 پس یکی دیگه از پاسخ ها برای اینکه چرا مشتری باید از ما خرید کند می تواند وجه تمایز شما باشد.

 سوال بعدی که باید از خود بپرسید این است که محصولات و خدمات من چه دردی از مشتری را دوا می کند؟ 

آیا می‌تواند به صورت کامل به نیاز او پاسخ بدهد؟

 اگر جواب شما به این سوال بله بود می توان گفت که شما می توانید شروع به کسب درآمد از طریق اینترنت در منزل بکنید اما اگر جواب شما به این سوال نبود باید زمان بیشتری برای متقاعد سازی مشتری بذارید من به شما توصیه می کنم که زمان بیشتری برای تغییر محصول خودتان بگذارید.

 در قسمت نظرات برای ما بنویسید که چقدر برای شما مفید بود آیا دوست دارید که بیشتر گفته شود یا خیر؟

 به زودی کلی نکات خوب و درجه یک در زمینه کسب درآمد از اینترنت و کسب درآمد از اینترنت در منزل به شما آموزش خواهم داد.

 پیروز موفق و بی نهایت باشید.

مهدی قدیری


2 دیدگاه در “کسب درآمد از اینترنت

  1. اشتراک ها: راه های کسب درآمد برای نوجوانان - مهدی قدیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *